МАФ, Киоск, Передвижной Торговый Прицеп Днепр

Днепр

25 січня 21:30

Продажа
60 000 грн

Продается Передвижной Торговый Прицеп - Киоск в отличном состоянии. Размер 5*2 метра Пробег 600 км, зарегистрирован в ДАИ, один хозяин,

Передвижной торговый ларек, МАФ, киоск Днепр

Днепр

13 січня 18:48

Аренда
4 000 грн

АРЕНДА или ПРОДАЖА торговый киоск на колесах. Габариты 2х2 м. Киоск новый, в эксплуатации еще не был. Внутри столешница, пластиковое

МАФы, бытовки, Киоски Днепр

Днепр

7 січня 12:34

Продажа

МАФы, бытовки, Киоски всегда в наличии. Каркас металлический, евро отделка, электричество, утепление, освещение. Мы Вам предлагаем:

Автолавка, Торговый прицеп, Киоск на колесах Днепр

Днепр

4 січня 22:30

Продажа
30 000 грн

Продается от завода производителя торговый прицеп, киоск на колесах, МАФ. В отличном состоянии, установка проста, маневренный прицеп,

Производим МАФы, киоски, ларьки, блок-контейнеров Днепр

Днепр

30 грудня 00:00

Продажа

Компания МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ в основном производит блок - контейнера. Индивидуальные размеры, утеплены, окна металлопластиковые, дверь,

Кіоски, МАФи у Дніпрі

МАФи - відмінне рішення для старту бізнесу

Тож не дивно, що зовнішній вигляд торгового павільйону, кіоску, кіоску, скорочено - МАФи (Малі Архітектурні Форми) може привернути увагу перехожого, пробудити в ньому інтерес до продається товару і навіть мотивувати зробити покупку ... Подібні конструкції є відмінним рішенням для початківця бізнесу, коли ще немає достатньо коштів для оренди або купівлі власного приміщення. Таким чином, купити або орендувати кіоск/павільйон - вигідне рішення.

Де використовуються МАФи, павільйони

Сучасні МАФи можна зустріти на вулицях будь-якого міста. Вони навіть прикрашають і насичують міської колорит. При розвиненому бізнес мисленні їх можна використовувати і як пункт швидкого харчування, стильну кав'ярню, магазин сувенірів або рукоділля, так, що завгодно, навіть цілком можливо спорудити шиномонтажную майстерню.

Павільйон, ларьок або кіоск

Слід зауважити, що існує різниця між торговому павільйоном, кіоском і яткою. Так, кіоски і ларьки представляють собою невеликі архітектурні споруди (від 5 -20 кв.м), куди покупець увійти не може, процес обслуговування здійснюється через віконце. Подібна конструкція дуже підходить для експрес -кофейні і фастфуду, чудового магазину рукодільних іграшок і багато іншого. Для успіху в бізнесі, просто необхідно вивчити ринок і правильно визначитися з локацією. При мінімальних вкладеннях (МАФи можна також орендувати) може вийти процвітаючий бізнес.

Торговий павільйон по площі набагато більше (від 5 60 кв.м) і відрізняється від кіосків і ларьків насамперед тим, що має вхід. Покупець може вільно пересуватися в павільйоні, спілкуватися з продавцем, приміряти товари або користуватися послугами, які надаються. Торговий павільйон відмінно підходить для міні-магазину, перукарні, мейк-ап ательє, квіткового або невеликого книжкового магазину. Тут головне фантазія і дизайн.

зупинкові комплекси

Відмінним бізнес рішенням є і Зупинний Комплекс . Це пункт торгівлі, прилеглий до зупинки транспорту. Люди, які очікують транспорту, можуть зацікавитися продаваним товаром або послугою. Дана конструкція нічим не відрізняється від кіосків або ларьків, тут вся справа в дислокації.

Які бувають МАФи

Якщо для покупця важливий зовнішній вигляд торгової точки, то для людини що працює в даній конструкції, вкрай важливий комфорт і зручність. Тому, перш за все, при покупці або оренді кіоску / павільйону слід звертати увагу на якість виготовлення і утеплення. Основа МАФу - це каркас, що складається з металевих труб, зовнішнє облицювання може бути зроблена з металочерепиці або профнастилу. Усередині торговий кіоск може бути оброблений панелями із пластику, гіпсо-картоном або OSB, а для термоізоляції застосовується пінопласт або мінеральна вата.

Крім цього, всередині кіоску може бути така комплектація:

  • освітлення
  • проводка (вимикачі, розетки)
  • обігрівач
  • кондиціонер

Завдяки легкій збірці, виробництво кіосків і павільйонів займає дуже мало часу. Ви можете купити, орендувати кіоск або павільйон будь-якого дизайну і почати успішно розвивати свій бізнес без особливих витрат.

На даному сайті зібрані пропозиції від постачальників і виробників павільйонів і МАФів в найбільших містах України.


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: оренда теплого вагончика,  вагончик чи побутівка ,  замовити побутівку у Дніпрі,  кунги побутівки Дніпро,  вагончик купити

Ми використовуємо Куки!